Hakkımızda


Hikayemiz

2011 yılında hayallerimizi gerçekleştirme motivasyonuyla Çorlu’da yolculuğumuza büyük bir enerjiyle başladık. Her geçen gün Türkiye’nin dört bir yanına tekstil kimyasalları ulaştırabilmek için var gücümüzle çalıştık.

Takvimler 2013’ü gösterdiğinde var olanla yetinmeyip hep daha iyisine ulaşmak istediğimiz için kendi AR-GE çalışmalarımıza başladık. Bununla beraber müşterilerimizin her türlü ihtiyaçlarına çözüm üretebilmek adına teknik ekibimizi kurduk.

Ürün verimliliğimizi artırıp Türkiye pazarındaki talepleri karşıladığımız 4 dolu yılın ardından artık globale açılmamız gerektiğini biliyorduk. Türkiye’deki tekstil ürünlerinin kalite çizgisini belirleyen ekibimizle beraber üretim kapasitemizi artırarak dünyanın dört bir tarafına ürünlerimizi göndermeye başladık.

Verateks olarak her geçen gün büyüyen ekibimiz, artan kalite standartlarımız ve genişleyen ürün gamımızla beraber tekstil kimyası sektörünün geleceğini şekillendirmeye devam edeceğiz.


Misyonumuz

Tekstil ürünlerinin kalitesini ve verimliliğini artırabilmek için çeşitli kimyasallar üretmek.


Vizyonumuz

Tekstil kimyasalları alanındaki AR-GE çalışmalarımızla en iyi ürünleri üreterek sektörün geleceğine yön vermek.


Ana Değerimiz

Hep daha iyisini yapmayı hedefleyerek en kaliteli ürünleri dünyanın dört bir tarafına ulaştırmak.


Sertifikalarımız

GOTS 5.0

GOTS 5.0

Çevresel sorumluluk bilincimizle ham maddelerden üretime, ürünlerin etiketlenmesinden sevkiyata kadar tüm süreci denetleyerek ürünlerimizi Global Organik Tekstil Standardına göre üretiyoruz. Bu sayede ürünlerimizi dünya standartlarına uygun bir şekilde sizlere sunuyoruz.

ZDHC

ZDHC

ZDHC Vakfı tarafından uluslararası bir ortak yol haritası olarak Tehlikeli Atıkların Sıfır Deşarjı (ZDHC) Programı geliştirilmiştir. Program, tekstil, deri ve ayakkabı sektöründe ürünlerin yaşam döngüsüne odaklanmıştır.

ISO 9001

ISO 9001

Kalite Yönetim Sistemi

ISO 14001

ISO 14001

Çevre Yönetim Sistem

ISO 45001

ISO 45001

İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetimi Sistemi

Galeri

Alanında uzman ekibimizle tekstil kimyası sektörünün geleceğinin şekillendiği Verateks ofisi ve üretim tesisinden kareler.

  • Hepsi
  • Laboratuvar
  • Üretim

Laboratuvar 1

Laboratuvar

Laboratuvar 2

Laboratuvar

Laboratuvar 3

Laboratuvar

Laboratuvar 4

Laboratuvar

Laboratuvar 5

Laboratuvar

Laboratuvar 6

Laboratuvar

Üretim 1

Üretim

Üretim 2

Üretim

Üretim 3

Üretim

Üretim 4

Üretim